Táto webová stránka používa cookies na ukladanie informácií na vašom počítači, používaním tohto webu súhlasíte.

Vítame Vás

na našej stránke www.vypredajtovaru.eu

V rámci nášho rozširovania pôsobnosti sme sa rozhodli pre Vás spustiť tento e-shop. Naša spoločnosť sa už 10 rokov zaoberá výrobou a predajom bytového textilu a doplnkov do domácností. Našimi hlavnými odberateľmi boli a sú v prevažnej miere firmy, ktoré pôsobia na Slovensku, Českej republike, Maďarsku a Poľsku. Keďže sme hľadali aj iné možnosti predaja našich výrobkov, založili sme tento e-shop.

Tovar, ktorý sa nachádza v tomto e-shope sme sa rozhodli ponúkať za zvýhodnené ceny, nakoľko pravidelne svoju výrobnú a predajnú ponuku rozširujeme a tak sa snažíme tovar čo najskôr vypredať, aby sme mali miesto na ďalší nový tovar :-)

Našu ponuku v e-shope budeme stále rozširovať, hlavne o tovar bytového textilu,či už obliečok, paplónov, vankúšov, uterákov a ďalšieho textilného tovaru.  To všetko sa Vám budeme snažiť ponúknuť za prijateľné ceny.

Veríme, že Vás naša rozrastajúca ponuka zaujme a že si v našom e-shope nájde každý to svoje. V prípade, že máte nejaké otázky, prípadne nápady na zlepšenie, radi ich privítame na našej emailovej adrese info@vypredajtovaru.eu